Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,20 zł , zmiana od tamtej pory: -34,92%

Re: z polecenia prof. Krzysztof Borowski z SGH - WARTO KUPOWAĆ

Zgłoś do moderatora
BRAWO KRZYSIEK TERAZ SPRZEDAJESZ ODGRZEWANE KOTLETY? NO POPATRZ NA CENĘ -7% JUŻ PO TWOIM WPISIE, ALE DLA CZEGO TAKIE DZIWNE WPISY ROBISZ? TO PIĄTY I SZUSTY RAZ ODGRZEWANY KOTLET, BO NIE WSTRZELILI SIĘ W RYNEK TYLKO DRYFUJĄ W CZASIE. PISAŁEM TO OD ZARAZ ŻE MOGŁO BYĆ ZE 70 ZŁ, A JEST SPADAJĄCA GWIAZDA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 2,82% 16,40 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.