Wracając do pytania to podoba się kilka tytulow:
1. PD rzecz oczywista inaczej by mnie tutaj nie bylo.
2. FP - siła rzeczy.
3. Ale można tez pośmiać się z filmików Kitchen symulator (może zaskoczyc wynikami), doza humoru zawsze nieźle się sprzedaje.
4. Bum symulator to samo.
5. Tank mechanik, jest dość spory trend na "tankowe" gry.
6. Niezle sie prezentuje WW3 ale military multiplay fps to trudny rynek i od lat zdominowany przez jeden tytul.
7. Green hell - ciekawe i dość oryginalny pomysł.
8. Junkyard S.
Tak bym to widział.