Nie ważne kto co myśli.Ważne jest co Ty myślisz.Po prostu znajdź czas na to by spokojnie pomyśleć a potem zrób co uważasz.Dla mnie XTB zrobiło już teraz genialny wynik.4Q to jest tylko handicap...dodatek.I nie jest to najważniejsze czy będzie to 100 czy 200 milionów.Wedlug mnie ta spółka za jakiś czas będzie o wiele...wiele wyżej niż teraz.Chcesz sprzedać?Zrób to.W życiu tak już jest że nikt za nas ważnych decyzji nie podejmie.