Dnia 2023-01-17 o godz. 17:14 ~WarrenDeE napisał(a):
> 4Q:
> > - 57 dni handlu akcjami
> > - przyjmijmy 120 tys aktywnych kont
> > - dzienny zysk przyjmijmy sredni 2mln
> >
> > Daje nam to zysk kwartalny około 120 mln :(
> >
> > Słabiutko
> > Ja chyba nie zaryzykuje trzymając do wyników. Co sądzicie?
Przecież Ty już ponoć w niedzielę nie ryzykowałeś i sprzedałeś, w poprzednią niedziele też i kilka innych do tyłu...
Nie masz akcji i nigdy nie miałeś, a zawracasz głowę...