Ej trolki, napiszcie jak to jest wykonywac taka podla prace.
Przeciez nie macie chyba krzty godnosci, skoro wypisujecie te klamstwa na zlecenie.
Czy chociaz Wam za to dobrze placa (rozumiem, ze sa ludzie, ktorych honor ma cene, ale zeby chociaz byla wysoka) ? Ile macie miesiecznie z tego ? 1500, 2000 ?
Ja np mam wiecej z samej dywidendy z xtb