Możesz podać źródło, bo ja mam z końca grudnia ub. roku:
W swoim poście na X Stacy Herbert, dyrektor Krajowego Biura Bitcoina napisała między innymi, że:
Bitcoin pozostaje prawnym środkiem płatniczym El Salvador będzie nadal kupował bitcoiny (prawdopodobnie w przyspieszonym tempie) dla swojej Strategicznej Rezerwy Bitcoin, a rynki kapitałowe bitcoinów będą nadal budowane.
Biuro Bitcoin będzie kontynuować budowanie polityki bitcoinowej i roadmaps, przyciąganie inwestorów i tworzenie programów edukacyjnych, w tym nowych podręczników bitcoinowych i pieniężnych dla klas 2 i 3 Little HODLer na styczeń 2025 r.