Forum Forex +Dodaj wątek
Jeśli możesz to napisz coś więcej o tym brokerze bo posiadam u nich konto i jak na razie nie miałem z nim problemów i chciałbym się dowiedzieć więcej jeśli coś złego się tam dzieje.
  • xm Autor: ~anonim
  • Re: xm Autor: maniakforexu