niestety, ale chyba nie...
najlepszym komentarzem jest reakcja rynku - wciąż trwa dominacja chętnych do wywalenia (wolumen po prawej wielokrotnie większy od popytu z lewej), spadek kursu i podawanie tlenu dla dalszego wywalania...
daty wciąż nikt nie chce, a konkurencja robi swoje...