Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,10 zł , zmiana od tamtej pory: -41,91%

Re: Wzrost pod wyniki?

Zgłoś do moderatora
Na ten moment Pekabex oficjalnie ani razu nie potwierdził prac nad takim projektem, a warianty phomes nie wpisują się w 70m2. Będzie zaskoczenie jeśli do marca coś ogłoszą, a konkurencja nie śpi.
Gdy czyta się raporty, strukturę i układ projektów to Pbx żyje z hal + GW + ostatnio development zaczyna mieć znaczenie. Nie są to projekty pod miniatury 70m2.
Co do wyników to czego się spodziewacie za q4 / cały 2021?
Pytam o przychody, ale głównie o zysk (i rentowność)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX 0,72% 14,00 2022-05-16 09:25:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.