Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: WZROST NA DUZYM OBROCIE

Zgłoś do moderatora
dzis swieto 5-07 w czechach i maja wylaczony komputer
handel na gpw cezem zamarl
widac teraz kto steruje kursem
niestety zenada !!!!
kurs moze byl na tej spolc e i 50 jak i 250 robia co chca i chyba duzych wzrostow tu nie zobaczymy bo i po co im wysoki kurs skoro skupuja i robia szctuczny obrot niby plynna spolka
walec wylaczony wiec dzis nic tu nie bedzie aby do poniedzialku!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 0,00% 155,00 2022-11-29 10:50:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.