Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  752,00 zł , zmiana od tamtej pory: 3,46%

Re: wzrost kursu chyba zbyt duży

Zgłoś do moderatora
Dokładnie to miałem na myśli pisząc o możliwym wzroście wyceny. Rynek leków będzie rósł przez wiele, wiele lat. To jeden z nielicznych sektorów gdzie trendy demograficznie pozytywnie wpływają na sprzedaż. Społeczeństwo się starzeje i wydaje też coraz więcej na lifestyle, w tym suplementy, dermokosmetyki. Neuca ma szanse zarabiać przez dekady na samych lekach, nie wspominając o innych biznesach ochrony zdrowia w które inwestuje. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEUCA 0,78% 778,00 2022-07-07 12:35:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.