Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  744,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,06%

Re: wzrost kursu chyba zbyt duży

Zgłoś do moderatora
Twoja decyzja, każdy ma swój próg wejścia i wyjścia. Spółka ma na pewno dalsze perspektywy wzrostu i to w krótki, średnim i długim okresie. Rekomendacje na 845 nie biorą się znikąd. Dziś Ty sprzedałeś, ale ktoś kupił a tego waloru nie kupuje się impulsowo. To nie New Connect, albo "supernowe" typu gaming w 2020. Pewnie w międzyczasie pojawią się korekty, jak wszędzie, ale ile spółek na GPW ma wieloletnią klarowną politykę dywidendową i jednocześnie potencjał do stałego wzrostu wyceny?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEUCA 0,75% 804,00 2022-06-30 17:02:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.