Krew się leje, ale dla wytrawnych /dojrzałych/ inwestorów okazja do tanich zakupów! Ubrałem się na zamknięciu po
324,20 za 1 akcję, bo od jutra według mojego wyobrażenia powinien nastąpić zwrot trendu na miedzi na wzrostowy, to
też sądzę że KGHM również zacznie zwyżkować, chyba że się mylę?! Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije tylko jakieś
ostatniego sortu piwne pomyje!