Wczoraj miedz po 17 spadła o 0.8% dzis jest 0.2% na plus, a kursy teoretyczne otwarcia pokazują 1.5% na plus :o to juz nawet nie jest śmieszne, gdy kurs miedzi spada a to rośnie. Przypomnę przy obecnych cenach miedzi i srebra cena akcji powinna wynosić 300 zl