Dnia 2016-05-25 o godz. 17:15 ~KazikStaszewski napisał(a):
> ... dziesiąty grosz dla Jadzi, niech se Jadzia wsadzi :D
>
> i wszyscy razem... 12 groszy tylko nie płacz proszę, 12 groszy w zębach tu przynoszę :D;D:D:D
Czekam na informacje z wza jak się nie pojawi dziś to cofam zlecenia kupna i mam gdzieś tą spółkę. WZA dawno się skończyło a zarządowi nie chce się nawet opublikować raportu. Cyrk.