Dnia 2016-05-24 o godz. 23:39 ~yakko napisał(a):
> na pewno jakiś błąd w uchwale jak to zawsze bywa u presto..
To jak w piątek odcięcie i kurs 0,12 to poczekam, to teraz wiem dlaczego te 1 000 000 tam stoi. Może on wie że zatwierdzą emisje, byle dywidenda była.
Dziękuje za wyjaśnienie i życzę dużych wzrostów,przynajmniej 0 ,20 to tu musi być.