No właśnie.Tłumaczenie absurdalne.Coś się musiało nadzwyczajnego wydarzyć.Mogli napisać że z powodów formalnych przenoszą na późniejszy termin a tak się ośmieszyli.Myślałem że mamy do czynienia z poważnymi ludźmi.Inna sprawa że jako drobni akcjonariusze niewiele możemy.