To są jaja-i znowu kiszenie, zero informacji ze spółki, to ze nikt sie nie zgłosił to nie oznacza, ze Carbon nie ma udziałowców, szanujcie nas ludzie, mogliście nie wchodzić na giełdę, jakies informacje chcemy poznać...bo ludzie sprzedadzą to w końcu w piz...