Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wza - kto jedzie?

Zgłoś do moderatora
Firma czeka na decyzję sądu w sprawie restrukturyzacji sanacyjnej.
Powołania zarzący i przeprowadzenia postępowania. Niestety, przez opieszałość sądu firma stoi.
Prezesa nie ma. Firma za pół darmo jest do kupienia w całości .
A zarządca po rozpoczęciu restrukturyzacji przyjrzy się działaniu spółki. Chociaż , na moje oko prezes i zarząd do 5 lat wstecz mają bardzo duże kłopoty.
Dzisiaj najważniejsze, aby zaczęto restrukturyzacje a na to trzeba ok 120 tys.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDGALIC 23,08% 0,02 2019-05-16 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.