Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Wywiad z Waldemarem Garwolem - Prezesem Zarządu Spółki SSI S.A.

Zgłoś do moderatora
Spolka ma niezle perspektywy, ale szybkiego zarobku tutaj nie bedzie, raczej ciagle wyczekiwanie na wzrosty.

Dlatego puki co to uwazam, ze nalezy sie z nia pozegnac na jakis czas i poszukac zarobku gdzie indziej.

Zawsze przeciez mozna wrocic:)

Obserwuje te spolke od 2 lat i jest malo prawdopodobne, ze ciagu jednego dnia trwale odjedzie na +30%.

Pozdrawiam:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SSI 0,00% 0,01 2014-02-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.