a widziałeś żeby cypr sprzedał. jakbyś dobrze przeanalizował spółkę to zobczyłbyś że cypryjskie podmioty nic nie sprzedawały. Poza tym to prawo każdego akcjonariusz mieć akcje tam gdzie taniej. to wna spółek giełdowych że w Polsce podtek za podatkiem pogania? Wolisz jak rozumiem skrb Państwa w akcjonariacie?
Enterprose Investors tez inwestując przez Luksemburg tez przeszkadza?
OFE ING ? też nie nie bo kasa nie wiadomo skąd?
24,5 mln akcji w ofercie to brał kto?