Obstawiam Q2 w okolicach Q1,
nawet jak bedzie korekta na stali (ktorej mozemy nie zobaczyc bo w czasach inflacji surowce to jedyna bezpieczna wyspa) jesli sami mowia ze praktycznie nie widza importu, a UE czekaja mega inwestycje.. - wiecej raczej odeegra spread jaki maja do piecow na rude i marze jakie z tego beda. Faktycznie motoryzacja rusza z kopyta, maj / czerwec tam beda spore zmowienia z wyprzedzeniem szly - (juz sa negocnowane)
ja siedze i czekam az sie przemieli co ma sie przemielic;P