Takie subiektywne moje spostrzezenia
- Mordki sie im ciesza, wiedza ze siedza na zlotym jaju obecnie wiec beda szarpali zysk jak reksio szynke przez nastepne miesiace nawet odsowajac konczenie inwestycji.
- Widać tez ze sa sami zaskoczeni tymi zyskami. ;>
- Jak akcje kupowal w 2018 to powiedzmy po te 1,5zl potrzebowal kasy to sprzedal z zyskiem 100% ;P - jedynie uzyl nie fortunnego zwrotu "pozbyłęm się" zamiast np. "upłynniłem" ;P