Uf . jaki Fart udało mi się wyrzucić po 0,87 :) Co z tego , ze raport dobry - jest w nim rzliczona sprzedaż marki - nowe akcje a do tego tgrzeba firmę pod nową marka rozchulać od nowa :) Na miliony nie liczcie - ponad 0,80 wyrzucają dużi IDMSA się sam z Kolastyny czyści :) Powodzenia życzę