Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,39 zł , zmiana od tamtej pory: 48,36%

Re: Wystawianie zleceń po 100 PLN

Zgłoś do moderatora
Jeżeli w aplikacji nie chce przyjąć zlecenia po wysokiej cenie sprzedaży należy odznaczyć dodatkowe opcje sprzedaży jak np. podtrzymanie zlecenia.
Jedynie na Energa miałem problem z dużym pakietem - wówczas rozbiłem go na klika mniejszych po ok. 1500-2000 szt.

Biura maklerskie zwykle "kasują" niezrealizowane zlecenia na koniec roku kalendarzowego, więc po nowym roku należy ponowić zlecenie sprzedaży = zablokowania akcji w obrocie maklerskim.

Zlecenie sprzedaży uniemożliwia biurom pożyczanie naszych akcji do tzw. krótkiej sprzedaży typu short.

W jedności siła !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,36% 10,97 2025-10-22 15:56:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.