Mercator miał w 3q 40 mln zysku netto tyle samo co Bowim. Ilość akcji u nas jest dwa razy więcej, a kurs 12,5 razy niższy. Mercator działa w branży schyłkowej, a Bowim w rozwojowej z ciągle rosnącymi cenami produktów którymi handluje. Myślę że jest kwestią czasu kiedy kurs zacznie iść do góry a wtedy wielu inwestorów się podłączy pod trend.