to jedyna słuszna decyzja. spółka w takiej fatalnej sytuacji finansowej i z takimi fundamentami i wskaźnikami, nie zasługuje na zakup akcji. kupowanie takich akcji to jak kasyno. lepiej isc na krezusa albo hawe, tam stabilna sytuacja, wniosek o upadłośc, lada chwila gurne widły