Następny pisze a nawet nie wie o czym. Nie ma czegoś takiego jak teoria 2 kondygnacji. Kondygnacje to są w budynku. Wy się z daleka od pieniędzy trzymajcie bo nic wam nie zostanie. Coś gdzieś przeczytacie, usłyszycie jednym uchem i już afera na forum. A pojęcia nie macie żadnego. No i skoro taki znany wyrok to jakoś te banki nie chcą spadać, wręcz przeciwnie.