Co do linku.
Pan czujesz ten żart?
"mamy dostawać trzy emerytury: z ZUS, z zakładu pracy, w którym pracujemy, i z tego, co sobie sami dodatkowo odłożymy"
Zakład pracy zamkną rekwirując fundusz emerytalny na spłatę długów, zus - totalny bankrut, i z tego co sami dodatkowo odłożymy.
Dostaniemy to co mamy odłożone.
To znaczy jest plan, żeby tego nie ukraść - ale czy się uda???
Oczywiście pieniądze z OFE zostaną zsocjalizowane (patrz "Zapiski oficera Armii Czrwonej" - Sergiusz Piasecki).