jestem ciekaw czy KNF się przygląda tej spółce. Sama konwersja jest do zbadania. na jakiej podstawie wyliczyli cene i wymienili się nic nie wartymi akcjami gnv? dlaczego GNV sprzedaje akcje t2p skoro to taka dobra perspektywiczna spółka? czemu w emisji nie brała udziału ulica tylko znajomi królika? Wy bierzecie akcje z rynku po 20 czy 30 gr a nawet koło złotówki a ono sobie drukują po 10 gr :) dlaczego Kosiński główny akcjonariusz pozbył się wszystkich akcji? i nawet nie potrafił o tym dobrze informować? Dlaczego przez 3 lata nie potrafią sprzedać żadnego urządzenia?