haribo masz tu okazję zmierzyć się na argumenty i merytorycznie udowodnić mi i całemu forum, że spółka jest ok. Zamiast tego mnie wyzywasz. Przypomnę tylko, że z innymi naganiaczami śmiałeś się pod koniec 2019 z Softblue i Pl Group. Nawet robiłem tu analizę wyników tych spółek. Softblue z okolic 30 gr poszło nawet na 2 zł na kosmicznych jak na NC obrotach. Pl Group też zaczyna dobrze sobie radzić. Widać ożywienie i rosnące obroty. Obie moje spółki pokazują dobre wyniki i ciekawe komunikaty a tu tylko sypanie i sypanie. Czas przyznać, że spółka to balon który jest obecnie warty mniej niż milion (w sumie też nie wiem czy tyle bo za co?) a Ty dałeś się nabrać na wizję prezesa o potędze i jego kłąmstwo z wywiwadu:
"– Dla naszej firmy sprzedaż nie jest problemem, bo urządzenia idą jak świeże bułeczki, ale produkcja. Musimy powiększyć własny zakład produkcyjny, bo obecnie mamy mały warsztat. To nie wystarczy na popyt, dlatego wyzwaniem będzie zorganizować dużą produkcję w kraju albo w innym miejscu, albo poprzez współpracę z innym podwykonawcą. W tym roku zapadnie decyzja – zapowiada prezes Termo2Power."
sprzedaj ten badziew i kup sobie Softblue