Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,20 zł , zmiana od tamtej pory: -23,42%

Re: wyniki za 2019

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-02-15 o godz. 14:50 ~fun napisał(a):
> Nasza perełka podała wyniki. zysk netto 0.88 euro/akcje. Zarobili akcjonariuszom ok.1 euro/akcję gotówki (zysk netto +amortyzacja) i jeszcze ok.6 mln euro na hedgach poza RZIS(rachunek zysków i strat).Zwiekszyli wydatki na dobroczynność z 1.1 mln euro do 1.4 mln euro. ,.Szkoda byłoby 0.9 euro/akcję, ładniej by wyglądało :)Jak podziela zarobiona gotówkę? Pewnie tak jak do tej pory,czyli  3.3 mln euro (0,165 euro/akcje) poszło na zmniejszenie zadłużenia jak co roku.0.7 lub 0.71 euro/akcję na dywidendę w maju 2020 r, i ok.0.1 euro/akcje na dywidendę w 2021 r(elekrownia wiatrowa i ew. inne spółki zależne wypłacająi dywidendę IRL w 2 kw ).Z ciekawostek to ilość menedżerów i pracowników która trzyma oszczędności w akcja firmy w której pracują wzrosła z 8 do 9 osób czyli co czwarty zatrudniony.

INTER RAO Lietuva zamierza kontynuować politykę regularnego dzielenia się zyskiem z akcjonariuszami w nadchodzących latach, chyba że pojawią się znaczące i atrakcyjne okazje inwestycyjne – powiedział Giedrius Balčiūnas, dyrektor generalny AB INTER RAO Lietuva.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERAOLT 2,41% 17,00 2020-04-09 13:02:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.