Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,40 zł , zmiana od tamtej pory: -37,01%

Re: Wyniki tragiczne

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-11-06 o godz. 08:09 ~Sami napisał(a):
> Nic dziwnego że ktoś wychodził
--------------------------------------------
Wychodzą ci co widzą inne lepsze okazje na przecenionym rynku i tyle. Nie wiadomo kiedy będzie informacja o podziale zysku w raporcie tylko odnotowano fakt zbycia udziałów i stąd odpływ mniej cierpliwych, oraz tych którzy tu kiszą kapitał od pół roku pewnie.
  • Wyniki tragiczne Autor: ~Sami
  • Re: Wyniki tragiczne Autor: lawyer_mz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -2,44% 16,00 2021-09-24 15:14:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.