Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  170,20 zł , zmiana od tamtej pory: -13,51%

Re: Wyniki szok a kurs??

Zgłoś do moderatora
Utrzymanie chmury to dzis ogromne koszty (energia) ,do tego place informatykow -skok o 20-40 % ,a trzeba tez wziac po uwage spadek zamowien na uslugi -w Polsce moze splajtowac wieluo dbiorcow uslu ,ktorych nie bedzie po prostu stac na oprogramowenie Comarchu (nie jest juz tanie) - cena od 2023 rosnie o 15 % .
Nie ma cisneinia na na pewno na kupowanie akcji ,moim zdaniem bedzie nizej.
Zobaczymy zreszta. Chyba grudzien 2022 nie jest najplepszym okresem do kupowania(wojna ,spory miedzynarodowe itp)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMARCH 5,90% 147,20 2023-03-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.