Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  149,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,19%

Re: Wyniki szok a kurs??

Zgłoś do moderatora
jak rozwiniesz wykres na 5 lat to kurs akcji Comarch prawie na minimum,
a sprzedaż za ostatnie 4 kwartały rekordowa, a sam 3Q +22% sprzedaż, EBIT rekordowy prawie 195 mln, zapasy najwyższe, kapitał własny najwyżej, gotówki netto 190 mln, blisko uruchomienia wszystko.pl gdzie już pewne koszty poniesiono, Data Center w USA już na ukończeniu, nieruchomości w raporcie spisanych mnóstwo, jakby to odnieść do rzeczywistości to każdy wie ile m2 teraz chodzi i jaka byłaby wartość , ponad 60% przychodów zza granicy, a tymczasem kurs zleciał z 270 na 150, to normalne na GPW?

https://www.biznesradar.pl/raporty-finansowe-rachunek-zyskow-i-strat/COMARCH

https://forsal.pl/biznes/aktualnosci/artykuly/8590910,comarch-uruchomi-data-center-w-usa-na-poczatku-przyszlego-roku.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMARCH 0,88% 161,20 2023-02-09 13:58:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.