Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,00%

Re: Wyniki super a kurs w miejscu

Zgłoś do moderatora
~marian_koniuszko weź pod uwagę inflacje, wzrost płac, emerytur itd. Realnie EBITDA na dużym minusie.
Należy zaznaczyć, że dłużnicy musieli więcej odsetek zapłacić i szły większe potrącenia z racji samej waloryzacji świadczeń.
KRUK w pierwszej połowie EBITDA +20% r/r czyli można przegonić inflacje czy nawet wzrost płac.
W mojej ocenie słaba sytuacja wynika z błędów np. nieudane przejęcie konkurenta (strata 170 mln + ryzyko utraty kolejnych 60 mln w procesie) oraz wielu innych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 5,00% 21,00 2023-12-08 16:09:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.