Myślę że to wszyscy wiedzą, ale to musi się stać, akcjonariuszom takim jak ja to jest na rękę można tanio cały czas kupować, a przy tym spółka czyści się ze spekulantów i jak to niektórzy mówią leszczy, mnie np nie zależy na tym jaka będzie cena akcji w tym miesiącu, no za rok, dwa. Ważne jest oczywiście żeby całkiem nie spadło bo to też nie dobrze a tak jak jest jest ok. A zobaczycie, wielu siedzi przed ekranem i patrzy żeby tak grosik do góry, przyjdzie dzień co się otworzy 20 gr więcej. Pozdrawiam