Sa nasi naganiacze. Dziwie sie , ze tak pozno zaczynacie pisac. Na dzisiaj znowu macie plan zeby zakonczyc grosik nizej czyli 0,93? Ladnie wam idzie. Pusccie ponownie sami sobie na koniec dnia kilka kilo na 0,93 i piszcie dalej dyrdymały o słabej społce i jej beznadziejnych wynikach.
Ha, ha.
Tu naprawde nikt juz nie chce oddawac bo kazdy posiadacz wie, ze spolka sie odradza.