Dnia 2025-02-26 o godz. 11:27 ~Kaczan napisał(a):
> Skąd tylu na raz wyznawóc Budimexu na innych wątkach ..
>
> Szybko ci idzie zmiana niciicków .
>
> Czyżby papier parzy w ręcę .
>
> Linku nie dąleś do swoich rewelacji na temat Budimexu , a jak są to ponoć znane fakty , to znaczy , że już są w cenach , a jak zaczną rzeczywiście rozmowy , to wtedy będzie realizacja zysków .
>
> A na giełdzie i świecie nic pewnego nie ma , dlatego śmiem wątpić w te twoje rewelacje nie poparte żadnymi żródłami na temat Budimex.
>
Otóż odpowiadam: Budimex to jeden z moich Klientów. Nie powiem co kupują, bo to nie ma znaczenia. Znaczenie ma to, że BX na wielu rynkach zagranicznych i zawsze wiem o tym wcześniej niż Kaczan. Bo muszę ich do tego przygotować w pewnym stopniu. I to tyle ode mnie. Nie musimy dyskutować. Życzę wysokiego pit 8c. I dawaj sobie te unlike, i kapitał na giełdę of course.