Skąd tylu na raz wyznawóc Budimexu na innych wątkach ..
Szybko ci idzie zmiana niciicków .
Czyżby papier parzy w ręcę .
Linku nie dąleś do swoich rewelacji na temat Budimexu , a jak są to ponoć znane fakty , to znaczy , że już są w cenach , a jak zaczną rzeczywiście rozmowy , to wtedy będzie realizacja zysków .
A na giełdzie i świecie nic pewnego nie ma , dlatego śmiem wątpić w te twoje rewelacje nie poparte żadnymi żródłami na temat Budimex.