Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,10 zł , zmiana od tamtej pory: 84,31%

Re: Wyniki bardzo dobre, a kurs jakoś słabo rośnie

Zgłoś do moderatora
technicznie, nie tak łatwo zmienić długoterminowym trend, a tutaj najprawdopodobniej właśnie taki proces zachodzi
https://stooq.pl/q/?s=arr&c=10y&t=c&a=ln&b=0

fundamentalnie bardzo ciekawy jest fragment dotyczący ich funduszu start-up MIT (str. 32 - 34), giełda kompletnie tego nie wycenia:

"Na dzień 31 grudnia 2018 r. Grupa dokonała wyceny inwestycji MIT zgodnie z powyższymi zastosowanymi
zasadami rachunkowości. Na bazie przeprowadzonej wyceny wartość wycenianych spółek MIT została ustalona
przy użyciu metody skorygowanych aktywów netto na 37 540 tys. PLN (przy wartości księgowej analizowanych
spółek 503 tys. PLN)"

..a kapitalizacja całej Arterii to 20 mln PLN:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARTERIA 0,00% 9,40 2023-04-20 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.