Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: -98,36%

Re: wyniki BANKRUTA !

Zgłoś do moderatora
Od łączenia takich faktów to jest prokuratura, a nie leszcze na forum.

Tak czy inaczej, zeby to co napisales mialo sens, to musieliby wyprowadzac kase dziwnymi umowami. Koszty czynszu w galeriach = wysokie, zarobki pracownikow coraz wyzsze, sprzedaz slaba, marże slabe - bo system przecen i konkurencja ich gwalci bytom/vistula. Do wyprowadzania ze spółki kasy zostaje prawie nic, albo nic. Nawet jak chcieliby przejac, a po co przejmowac, to wykazujac cenowo 12 mln straty, balansuja na krawedzi, banki moga taki syf skonczyc w 15 minut. Wypowiedza finansowanie, pozniej upadlosc, zalamanie kursu, itd. Sporo ryzyko nawet jak dla nich.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCHNIK -4,59% 0,01 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.