Rentowność może pojawić się jedynie przypadkowo/matematycznie przez covid ... nie nadążyli inwestować ( zatrudniać stuff sprzedażowo ala ostatnie przejęcia stuffu z IBM ) ( a przychody skoczyły za mocno co tylko pokazuje skale na nastepne lata)
Bujanie kolo zera rentowności w wynikach to ukłon w nasza skostniałą GPW gdzie się marudzi...( ostatnia emisja... paczki w tłusty czwartek..) ale to pokazuje ze tam jest pełna kontrola... i plan jak rozpisano.... show must go on ;>