Tu nikt tego nie zauważa ale spółka jest stabilna i przewidywalna w komunikacji nie zaskakuje wybrykami. Dokładnie co roku to samo . Tak dodam że 10 marca
oficjalne wyniki a dzień po wynikach będzie propozycja zarządu co do dywidendy i będzie już wszystko wiadomo. Choć może coś we wstępnych wspomną . Ale są na tyle przewidywalni i niezmienni że dadzą komentarz z odniesieniem do polityki dywidendowej i powiedzą że xtb zamierza wypłacić między 50 a 100 procent. I to mi się podoba nie ma rzucania słów na wiatr słodzenia kręcenia spekulacji .