Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,46 zł , zmiana od tamtej pory: -11,76%

Re: wyniki 1 kwartał

Zgłoś do moderatora
Nie kumam takich typów. Wszystko wiedzą, wszystko biorą za pewnik, operują znikomym kapitałem nie wpływającym na kurs ale i tak wiedzą co zaraz się wydarzy. Życzę powodzenia w takim "inwestowaniu".

Relpol wskaźnikowo wygląda na zakończenie korekty i powoli będzie wracał pod linie SMA200 na poziomie 6,89. Jeżeli przebije ten poziom to następny opór jest na poziomie 7,50 i tam spodziewałbym się już większej korekt. Trend wzrostowy, oscylatory schłodzone - przewiduje raczej wzrosty do wyżej opisanych poziomów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -0,65% 6,12 2026-02-25 15:28:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.