Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,55 zł , zmiana od tamtej pory: -24,30%
nowy zakład to żaden kierunek a co najmniej wątpliwy na obecne czasy, nie mają tyle kasy na ukończenie i zostanie straszydło na placu, ta inwestycja to jedynie wypłukanie Spółki z bieżącej gotówki wtedy kiedy jest potrzeba, brak gotówki operacyjnej będzie mocno odczuwalny dla dostawców i usługodawców, docelowo dojdzie do problemów z płynnością i zaczną się kłopoty przez te decyzje zarządu, pytanie czy banki będą chciały dosypać kasy na bieżącą działalność

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -9,52% 9,50 2022-12-02 15:01:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.