Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,20 zł , zmiana od tamtej pory: 28,13%
Tym wpisem jedynie pokazujesz, ze nie umiesz czytać podstawowych danych i analizować sytuacji spółki, a zarząd tylko na tym korzysta opowiadając bajki.

Tak to tu tylko zostawię....
X. przypadający akcjonariuszom podm. dominującego
Q1.2022: -666 kPLN
Q1.2021: 1 780 kPLN

O ciekawych kwiatkach po przeczytaniu - ze zrozumieniem - całego, podkreślam, całego raportu, nawet nie będę wspominał (generalnie ok 1,5 do 2 mln przekoloryzowany wynik).
Sytuacja w Ailleron (fintech i ilumio) jest zła i odpowiada za to tylko i wyłącznie RS. Dywidenda taki papierek lakmusowy.
Audytor nie potrafi wycenić 1 kontraktu...dawno powinna być rezerwa na stratę, pewnie dlatego podpisali z nimi umowę na kolejny okres.
Jedyne, czym się chwalą, to akwizycje SM, realizowane rękami i za pieniądze funduszu (sic!).
Niestety sytuacja w samym SM też nie jest taka, jak jeszcze rok temu było mówione. Rentowność 1 poziomu niestety spada.
  • wyniki Autor: ~hahaha
  • Re: wyniki Autor: ~Solejuk
  • Re: wyniki Autor: ~Aaaaa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 2,14% 14,35 2022-11-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.