Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,68 zł , zmiana od tamtej pory: 31,20%
Też nie do końca, gotówka powinna być u klientów, tam pracować i zarabiać. Rynek jest chłonny jak nigdy, wiem, że nie brzmi to dobrze (trudno cieszyć się z pandemii), ale covid to wielka szansa dla spółki, a nie jej ograniczenie. Dywidenda to jednorazowy zysk, dobrze prowadzona działalność podnosiłaby wartość spółki i cenę akcji. Zysk byłby systematyczny.
  • Wyniki Autor: ~Analityk
  • Re: Wyniki Autor: ~Szerszeń
  • Re: Wyniki Autor: ~Analityk
  • Re: Wyniki Autor: ~Szerszeń
  • Re: Wyniki Autor: ~elk
  • Re: Wyniki Autor: ~Szerszeń

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MWTRADE 5,86% 6,14 2022-05-24 09:04:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.