oczywiście że zysku nie będzie , to chyba jasne .
to będzie stan na koniec czerwca więc i płynu nie będzie , to są informacje innego kalibru .
mnie interesuje ile mają kasy ( na czerwiec ) z ostatniej emisji i czy emisja ratunkowa w drodze.
krótko mówiąc , są środki dobrze , nie ma źle .
fajerwerków i super inf nie będzie .
co się dzieje w spółce od czerwca to inna sprawa i to jest bardzo ciekawe ale ich polityka informacyjna to jeden wielki shit