Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,00%
Dnia 2021-06-25 o godz. 15:20 mrbeast napisał(a):
> Obroty = 0 (słownie: ZERO).

Nic dziwnego. Skup 270 k akcji z ceną max 40 zł przegłosowany. Kasa na skup już zarobiona leży na kontach. Po skupie zostanie 2 mln akcji. Sprzedający sami sobie robią kuku. Im niższa cena na giełdzie tym będzie niższa w skupie. To już 3 skup w ciągu roku i wiadomo że cene nie będzie mocno odbiegała w górę od giełdowej .Zarząd jest ostrozny z urzedami, szczególnie po ostatnich wydarzeniach z UOKiKiem. Nawet po 40 zł to i tak po c/z jednocyfrowym. Przy 2 mln akcji spółka pewnie zarobi koło 7zł/akcję. Wyniki za 2 kw. już niedługo w sierpniu, to będzie mozna oszacować.
  • wyniki Autor: ~fun
  • Re: wyniki Autor: ~fun
  • Re: wyniki Autor: ~inwestor
  • Re: wyniki Autor: ~fun
  • Re: wyniki Autor: mrbeast
  • Re: wyniki Autor: ~fun
  • Re: wyniki Autor: ~fun
  • Re: wyniki Autor: ~Lucky_Luke

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR -0,85% 23,40 2021-09-23 15:18:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.